День програміста прийнято святкувати на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) - це кількість чисел, які можна отримати за допомогою одного байта.
Програмісти — це особлива каста людей!!!
Ви або кайфуете від своєї роботи, або назавжди залишаєте її. Для вас робота в кайф і по фану. У вас свій гумор, який часом віддає чорнухою :) До вас потрібен особливий підхід і розуміння.
Дорогі наші програмісти!
Бажаємо вам завжди залишатися такими ж дивними і непередбачуваними) Неосяжних вам можливостей, безмежних варіантів вибору, надихаючих розробок та проектів, крутих досягнень! Щоб вашими руками створювалися неймовірні речі!
Ми вас любимо і цінуємо! Без вас у нас “Ніколи такого не було і ось знову ....!" :)
P.S: Не треба, як хлопчик з мему. Відривайтеся по повній!
![](https://static.tildacdn.com/tild3634-6533-4261-b835-333462393633/09092021_12_06_17.png)